Тимошенко запропонувала Зеленському створити коаліцію “без собачих боїв”

ДУМКА 19, Липень 2019, 00:55 458
Тимошенко запропонувала Зеленському створити коаліцію “без собачих боїв”

Лідер партії “Батьківщина” Юлія Тимошенко запропонувала президентові України об’єднати зусилля всіх проєвропейських демократичних сил і створити коаліцію, щоб новий парламент міг працювати ефективно.

Про це Юлія Тимошенко заявила в ефірі телеканалу NewsOne.

Вона зазначила, що до парламенту повинні пройти ті політичні сили, які мають реальну волю знижувати тарифи, підвищувати пенсії та зарплати, забезпечити якісну медичну допомогу та захистити від розпродажу українську землю і саме такою політичною силою є “Батьківщина”.

Лідер партії порадила президенту створити коаліцію, яка замість протистояння і “собачих боїв” буде працювати для того, щоб люди відчули результат.

“З’єднання нових осіб з досвідченими буде дуже важливим. Я хочу зробити коаліцію, щоб не упустити шанс, який Україна отримала після президентських виборів. Всі амбіції важливо відкласти в сторону і показати світу – ми можемо”, – підкреслила політик.

На думку Юлії Тимошенко, відразу після виборів треба невідкладно вирішувати пріоритетні питання, щоб люди відчували зміни щодня.

Нагадаємо, раніше президент України Володимир Зеленський заявив, що його команда працює над тим, аби скасувати комунальні тарифи малозабезпеченим пенсіонерам за 70 років.

Про це він розповів в інтерв’ю, яке було опубліковане на Youtube-каналі Зе!Президент.

Є ідея, зараз дуже складно про неї говорити, але ідея дуже креативна. Зараз знаходять хлопці наші економічну модель, як людям, яким за 70 років, коли вже людина не може, вона не тільки на пенсії, але й фізично не може працювати, і вона вже достатньо працювала на країну по 40-50 років, як цій людині не сплачувати комуналку. Я дуже хочу, саме ті люди, які малозабезпечені. Я думаю, що у нас вийде, я дуже хочу”, – зазначив Зеленський.

За його словами, він також прагне знизити тарифи в Україні, однак для цього потрібен уряд. Зеленський підкреслив, що МВФ та Світовий банк не проти цього, однак вони прагнуть зрозуміти, за рахунок яких коштів відбуватиметься це зниження.

У мережі люди одразу зазначили, що такі ініціативи можуть привести до великих корупційних схем, коли квартири почнуть переписувати на пенсіонерів, яким за 70 років, щоб не сплачувати за комунальні послуги.

В Україні є досить багато людей, котрі володіють великою кількістю квартир і така ініціатива буде їм на руку, оськільки тоді можна буде переписати ці квартири на родичів, яким за 70 років і не сплачувати комуналку.