У Героя АТО хочуть відібрати мандат депутата на користь соратника Медведчука

ДУМКА 28, Липень 2019, 15:10 208
У Героя АТО хочуть відібрати мандат депутата на користь соратника Медведчука

Рішення Львівського адміністративного суд про абсолютно безпідставний перерахунок голосів у 119-му виборчому окрузі – це зухвала спроба відібрати чесну і законну перемогу у воїна АТО, героя війни Михайла Бондаря на користь львівських олігархів, партнерів одного з лідерів проросійської партії Віктора Медведчука.

Опонент Михайла Бондаря Орест Кавецький є членом родини партнерів Медведчука і балотувався до Верховної Ради від партії “Слуга Народу”.

Про це йдеться в заяві партії “Європейська солідарність”.

Наголошуємо на тому, що ні в день голосування, ні пізніше не зафіксовано жодного акту про порушення виборчого процесу. Попри це, не маючи жодних правових підстав, львівський суд ухвалив рішення про перерахунок голосів.

“Європейська Солідарність” нагадує, що забезпечення проведення чесної та прозорої виборчої кампанії є одним із обов’язків новообраної влади, – так як це було забезпечено під час президентських виборів у 2014-му та 2019-му роках, а також під час парламентських виборів у 2014-му році.

Натомість в Україну повертаються “виборчі традиції” епохи Януковича, коли грубі порушення під час волевиявлення замовчуються, а перемога у чесному змагальному процесі просто крадеться через рішення підконтрольних судів.

Вимагаємо від влади забезпечити неухильне дотримання законодавства України та міжнародних стандартів, а від правоохоронних органів – надати правову оцінку діям політичних рейдерів.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Житомирській області безробітна Тетяна Грищенко перемагає на виборах до Верховної Ради.

Сайт Центральної виборчої комісії повідомляє, що на одномандатному округу №66 перемагає кандидат від партії “Слуга народу” безробітна Тетяна Грищенко.