У ГПУ спростували слова генпрокурора про погашену судимість “слуги” за зґвалтування неповнолітньої

Володимир Маркопольский 20, Листопад 2019, 20:49 303
У ГПУ спростували слова генпрокурора про погашену судимість “слуги” за зґвалтування неповнолітньої

На офіційній сторінці Генеральної прокуратури України з’явилося спростування слів Генерального прокурора Руслана Рябошапки про те, що у народного депутата від партії “Слуга народу” Романа Іванісова була погашена судимість за зґвалтування неповнолітньої.
“Інформація щодо підтвердження погашеної судимості одного з народних депутатів України, озвучена сьогодні під час брифінгу в Генеральній прокуратурі, не є підтвердженою. Перевірка наразі триває, про її результати буде офіційно повідомлено додатково. У зв’язку з цим просимо не поширювати відповідну інформацію”, – йдеться у повідомленні ГПУ.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що генеральний прокурор України Руслан Рябошапка підтвердив що народний депутат від фракції “Слуга народу” Роман Іванісов має погашену судимість за зґвалтування неповнолітньої.

Народний депутат України з фракції “Слуга народу” Роман Іванісов відбував покарання за зґвалтування неповнолітньої.

Іванісова було затримано 14 вересня 1995 року Куйбишевським райвідділом міліції Запорізької області за ст. 117 ч. 3 (зґвалтування неповнолітньої), і ст. 118 ч. 2 (зґвалтування неповнолітньої неприродним чином) Кримінального кодексу України, який діяв на той час.
22 вересня його відправили в СІЗО, з якого за рішенням суду відпустили через три дні. 25 жовтня того ж року Іванісова затримали повторно, а 21 березня 1996 року засудили до 3,5 років позбавлення волі, з яких 2,5 він відбув у виправній колонії загального режиму.