У Грузії протестувальники заспівали український хіт про Путіна. ВІДЕО

ДУМКА 7, Липень 2019, 03:35 1683
У Грузії протестувальники заспівали український хіт про Путіна. ВІДЕО

Під час акції протесту в Тбілісі, грузини заспівали український хіт про російського президента Володимира Путіна.

Відповідне відео публікує “протести в світі”.

“Безсмертний хіт про Путіна звучить в Тбілісі на протестах”, – йдеться в повідомленні.

На відео можна побачити, як величезний натовп протестувальників скандує: “Путін-ху*ло!”.

Раніше повідомлялось, що президент РФ Володимир Путін звинуватив Україну в невиконанні Мінських домовленостей і заявив, що готовий самостійно видати указ про зняття блокади з Донбасу замість Володимира Зеленського.

Про це він сказав під час спільної з прем’єр-міністром Італії Джузеппе Конте прес-конференції 4 липня, трансляція якої велася в мережі.

Путін вважає, що від РФ не можна вимагати виконання Мінських угод, “зокрема, тієї частини, яка Москви взагалі не стосується”.

“Мінські угоди вимагають відновлення економічних відносин Донбасу й України. Потрібно скасувати указ Порошенка про блокаду Донбасу. Ми ж не можемо це зробити за Україну. Ну давайте я видам цей указ!” – сказав він.

Путін також спробував виправдати дії РФ, стверджуючи, що світова громадськість нібито перекладає всю відповідальність на одну зі сторін. “Чому ви з України не питаєте? Не будемо перекладати відповідальність тільки на одну зі сторін. Зеленський говорив, що готовий до діалогу, а тепер у Європі заявив, що не говоритиме із сепаратистами. Ну що це таке?” – обурився політик.

“Дочекаємося закінчення передвиборної кампанії в Україні й подивимося, що [Зеленський] буде робити в реальному житті”, – додав він.