У Кремлі закликали Зеленського виконати те, про що він домовився з Путіним

ДУМКА 14, Серпень 2019, 02:58 1217
У Кремлі закликали Зеленського виконати те, про що він домовився з Путіним

Президент Росії Володимир Путін позитивно ставиться до лідера України Володимира Зеленського, але головне – “не розмови, а реалізація досягнутих домовленостей”.

Так прессекретар глави РФ Дмитро Пєсков прокоментував останню телефонну розмову Путіна і Зеленського.

“Саме собою спілкування двох глав держав, безумовно, це факт, який можна оцінити тільки позитивно. Бо президент Путін завжди є прихильником діалогу для вирішення нагальних проблем, тим більше в таких запущених ситуаціях, як російсько-українські відносини”, – сказав Пєсков.

Він також назвав Путіна “дуже прагматичним співрозмовником”: “Для нього головне не сама розмова, а реалізація тих розумінь і домовленостей, які досягалися раніше і під час кожної розмови”.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Роман Безсмертний прокоментував своє відлучення від участі в мінських переговорах. Таке рішення у вівторок схвалив президент Володимир Зеленський.

В ефірі “24 каналу” пан Безсмертний розповів, що про своє звільнення дізнався зі ЗМІ – так само, як і про своє призначення місяць тому.
“У моїй практиці я пережив три етапи роботи з президентами. Перший етап – коли президент, коли призначав і звільняв, пояснював причини, другий етап – коли я від імені президента пояснював, чому він приймає таке рішення. І зараз етап, коли ніхто нічого не пояснює ні коли призначає, ні коли звільняє”, – каже він.

“Коли місяць тому мене призначили, я через деякий час запитав: а чому ви так дієте (без попередніх перемовин. – Ред.)? Відповідь була дуже коротка: в нас немає часу на зустрічі”.

За словами пана Безсмертного, жодної таємниці щодо причин його звільнення немає – все через його публічну позицію з окремих питань.