У київській квартирі Гонтаревої зламали двері ломом

ДУМКА 12, Вересень 2019, 14:05 492
У київській квартирі Гонтаревої зламали двері ломом

Екс-глава Національного банку України Валерія Гонтарєва заявила, що в Києві проводяться обшуки за місцем її прописки.

За її словами, в квартиру, куди прийшли силовики, нікого немає, бо вже майже рік там не живе.

“У мене зараз в Києві за місцем прописки на Великій Житомирській зламали ломом двері і 10 осіб у бронежилетах проводять обшук. Вчора ПриватБанк, сьогодні я … Мій адвокат повідомив давно ГПУ (генпрокуратуру-ред.) і ДБР (Держбюро розслідувань-ред.) про місце мого проживання в Лондоні”, – сказала Гонтарева.

Як повідомляли новини «Сегодня», Гонтарева очолювала НБУ з 19 червня 2014 року по 15 березня 2018-го. Після звільнення з посади вона переїхала в Лондон. У квітні 2019 року Генеральна прокуратура України викликала її для вручення повідомлень про підозру і допиті в рамках кримінального провадження щодо бізнесмена Сергія Курченка.

На початку вересня стало відомо, що суд вирішив примусово доставити Гонтареву в Держбюро розслідувань. ДБР доручає оперативним підрозділам інших правоохоронних органів реалізувати рішення суду і вжити заходів для примусового приводу екс-глави НБУ.

Наприкінці серпня в Лондоні Гонтареву збив автомобіль на пішохідному переході. Пізніше Гонтарева показала відео з лондонської лікарні і розповіла, в якому стані зараз знаходиться.

Також днями в Києві спалили автомобіль сина Гонтаревої.