У мережі обурені фото Богдана, який з похмілля спить на лавочці у французькому аеропорту

ДУМКА 28, Серпень 2019, 13:09 2421
У мережі обурені фото Богдана, який з похмілля спить на лавочці у французькому аеропорту

У мережі активно обговорюють фотографію зроблену у французькому аеропорту, на якій глава Офісу президента Андрій Богдан спить на колінах у невідомої жінки.

Відповідне фото було опубліковано в паблике Баба і кіт.

В описі вказується, що на фото Андрій Богдан спить з похмілля після застілля на весіллі бізнесмена Андрія Вавриша.

“Похмільний Богдан кемарить на колінках у невідомої дівчини у французькому аеропорті після весілля в “рєшали з Мінюста”. Близько до народу. Рідненький”, – йдеться у повідомленні.

У мережі обурені фото Богдана, який з похмілля спить на лавочці у французькому аеропорту

У мережі обурені фото Богдана, який з похмілля спить на лавочці у французькому аеропорту У мережі обурені фото Богдана, який з похмілля спить на лавочці у французькому аеропорту У мережі обурені фото Богдана, який з похмілля спить на лавочці у французькому аеропорту У мережі обурені фото Богдана, який з похмілля спить на лавочці у французькому аеропорту

Нагадаємо, раніше політолог Євген Магда заявив, що  будь-якій країні на захід від Чопа керівнику президентського офісу за подібні “фокуси” в День незалежності політично “зробили б фарш”.

“Я не думаю, що він кидає виклик естетичному смаку української нації такою своєю поведінкою. Але те, що він достатньо підкреслено і акцентовано ігнорує громадську думку і значною мірою демонструє українським медіа, що “от я можу таке зробити, а ви мені за це нічого не зробите”. Хоча, я припускаю, що в будь-якій країні на захід від Чопа керівнику президентського офісу за подібні фокуси в День незалежності з нього б політично зробили фарш”, – сказав Магда.