У мережі показали відео потужного “привіту” бойовикам від ЗСУ

ДУМКА 18, Лютий 2019, 10:33 261
У мережі показали відео потужного “привіту” бойовикам від ЗСУ

Українські військові в зоні бойових дій на Донбасі нанесли удар по позиціях терористів після кількох провокацій з їхнього боку.

Про це у себе в Facebook повідомив український офіцер Анатолій Штефан, передає “Думка”.

Військовий розповів, що на одному з ВОПів бойовики постійно обстрілювали позиції ЗСУ з кулемета. Українське командування прийняло рішення провести заходи щодо придушення вогневої активності бойовиків. Після чергової провокації з боку терористів, українські військові завдали удару у відповідь.

Постріл виявився точним і зайшов прямо в позицію противника. В результаті був ліквідований кулеметник бойовиків разом зі зброєю.

Кожного дня на одному з ВОПів противника не замовкав кулемет. Тож рішення було прийняте виважене і одностайне. Після чергової кулеметної черги, воїни ОСи запустили вітальну адресу від доброзичливих українців. Вітальня адреса зайшла прямісінько у отвір позиції, забравши до лав #200_бригади російського кулеметника разом зі зброєю. На позиції ворогів ще трохи диміло близько двох годин. Шмакі – бум зараховано.Вірте в воїнів! Вірте в ЗС України!??Хто забув підписатися на ютуб-канал ??https://m.youtube.com/watch?v=duI7lFYhlzQВсе буде Україна і перемога за нами!??

Опубліковано Анатолієм Штефаном Штирлицом Неділя, 17 лютого 2019 р.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що українські військовий готові “зустріти” випускників російського артилерійського училища, які раніше були перекинуті на Донбас “для складання іспитів”.