У мережі показали відео потужного “привіту” бойовикам від ЗСУ

Володимир Маркопольский 18, Лютий 2019, 10:33 241
У мережі показали відео потужного “привіту” бойовикам від ЗСУ

Українські військові в зоні бойових дій на Донбасі нанесли удар по позиціях терористів після кількох провокацій з їхнього боку.

Про це у себе в Facebook повідомив український офіцер Анатолій Штефан, передає “Думка”.

Військовий розповів, що на одному з ВОПів бойовики постійно обстрілювали позиції ЗСУ з кулемета. Українське командування прийняло рішення провести заходи щодо придушення вогневої активності бойовиків. Після чергової провокації з боку терористів, українські військові завдали удару у відповідь.Постріл виявився точним і зайшов прямо в позицію противника. В результаті був ліквідований кулеметник бойовиків разом зі зброєю.

Кожного дня на одному з ВОПів противника не замовкав кулемет. Тож рішення було прийняте виважене і одностайне. Після чергової кулеметної черги, воїни ОСи запустили вітальну адресу від доброзичливих українців. Вітальня адреса зайшла прямісінько у отвір позиції, забравши до лав #200_бригади російського кулеметника разом зі зброєю. На позиції ворогів ще трохи диміло близько двох годин. Шмакі – бум зараховано.Вірте в воїнів! Вірте в ЗС України!🇺🇦Хто забув підписатися на ютуб-канал 👇🏿https://m.youtube.com/watch?v=duI7lFYhlzQВсе буде Україна і перемога за нами!🇺🇦

Опубліковано Анатолієм Штефаном Штирлицом Неділя, 17 лютого 2019 р.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що українські військовий готові “зустріти” випускників російського артилерійського училища, які раніше були перекинуті на Донбас “для складання іспитів”.