У Сумах “мінер” зірвав концерт Винника

ДУМКА 4, Жовтень 2019, 03:09 1166
У Сумах “мінер” зірвав концерт Винника

У Сумах через дзвінок про мінування був перерваний концерт артиста Олега Винника.

Як пише у своєму блозі журналіст Сергій Моша, починалося все досить нудно, партія «Демократична сокира» тихо протестувала недалеко від манежу. Веселіше стало, коли підтягнулися активісти «Правого сектора» з віниками, але й вони заспокоїлися, коли «вовчиці» потягнулися стрункими рядами в зал, на концерт.

За словами журналіста, щастя «вовчиць» було недовгим, вже через 20 хвилин їм довелося з концерту вже тікати. А сталося ось що: хтось повідомив, що приміщення «Легкоатлетичний манеж», де був концерт, – заміновано.

Начальник відділу комунікацій поліції Сумщини Ельвіра Біганова повідомила, що поліцейські виїхали на місце, провели перевірку, проте вибухівку не знайшли.

Як повідомили очевидці, повідомлення про замінування було під час концерту. Коли приїхала поліція з кінологами і собаками, була зроблена перерва на півгодини. При цьому людей не евакуювали.

У свою чергу в «Правому секторі» повідомили, що не мають ніякого відношення до того дзвінку і відповідальність за зрив концерту на себе брати не збираються, хоча сам зрив шоу прокремлівського «співака» підтримують.

Вже після початку концерту до манежу під’їхала машина поліцейських кінологів.  Чи повернуть «вовчицям» вартість квитків – від 500 до 1200 грн за невдалий концерт – поки невідомо.