У Зеленського готують закордонний сюрприз до 30-ї річниці Дня Незалежності України

Ірина Дубровська 7, Лютий 2021, 19:16 248
У Зеленського готують закордонний сюрприз до 30-ї річниці Дня Незалежності України

Міністерство закордонних справ, згідно указу президента Володимира Зеленського, готує сюрприз до 30-ї річниці Незалежності України.

Про це розповів міністр закордонних справ Дмитро Кулеба в інтерв’ю для Радіо Свобода, передає Думка.

У жовтні 2020 року президент Володимир Зеленський підписав указ Про організацію заходів з нагоди 30-ї річниці Незалежності України. На Хрещатику та Майдані Незалежності планується проведення військового параду.

Подробиці свята трохи розкрив міністр і анонсував, що МЗС готує справжній сюрприз, який повинен приїхати з-за кордону.

“Сюрприз! Цього ніколи не було, і якщо це вийде, то я буду щасливий. Я буду вважати, що я не дарма був міністром саме в рік 30-ї річниці. Ми хочемо дещо привезти в Україну. Відкрию трохи закулісся. Дещо, що знаходиться за кордоном”, – говорить Кулеба.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що президент України Володимир Зеленський вирішив скасувати військовий парад на День Незалежності України, замість цього він запропонував відзначати свято іншим способом.

Також, слід зазначити, що останнім президентом, який після приходу до влади скасував військові паради на День Незалежності України був Віктор Янукович.

Згодом, учасник бойових дій, колишній гранатометник 95-ї десантно-штурмової бригади ЗСУ Олександр Погребиський, закликав ветеранів АТО взяти участь у військовій ході, як альтернативі скасованому Зеленським параду.