Зеленський висуне на посаду мера Києва кума Медведчука

ДУМКА 18, Липень 2019, 19:20 261
Зеленський висуне на посаду мера Києва кума Медведчука

Києвом керуватиме Медведчук-фактично. Як стало відомо кум Медведчука став кандидатом на пост мера Києва від “Слуги народу”, повідомили в офісі Президента Зеленського.

У команді Зеленського визначилися з кандидатами на пост мера Києва, повідомлає “Русский еврей“.

Це бізнесмен Андрій Холодов і гендиректор «1+1» Олександр Ткаченко. Холодов, до речі, є кумом Оксани Марченко, вона дружиною Віктора Медведчука, а Віктор Медведчук кумом Путіна. Однак цей факт у Зеленського коментувати відмовилися, пославшись на те, що «кумів в Києві і так вистачає».

Як відомо, Скандальний кандидат у народні депутати від «Слуги народу«, кум Віктора Медведчука Андрій Холодів підім’яв під себе більшу частину Тютюнових кіосків у Києві.

Нагадаємо, раніше мер Києва Віталій Кличко заявляв, що 10 червня він зустрічався з президентом України Володимиром Зеленським, в ході зустрічі глава держави підтвердив інформацію про те, що він хоче розділити повноваження між мером і головою КМДА, куди він призначить свою людину.

Про це Кличко заявив під час свого відеозвернення.

Він зазначив, що під час розмови президент чітко дав зрозуміти, що хоче забрати у мера столиці виконавчі повноваження. У свою чергу Кличко заявив, що такі дії повертають країну до часів Януковича.

Кличко зазначив, що таким чином мер столиці буде виконувати лише декоративну функцію, тоді як вся влада зосередитися у людини президента, яку кияни не обирали, і якя не буде нести ніякої відповідальності.

Кличко заявив, що якщо президенту так хочеться поставити свою людину на чолі Києва, то слід провести позачергові вибори, щоб кияни самі обрали собі владу.