У Зеленського обурилися високим тарифам на газ для населення

ДУМКА 29, Січень 2020, 10:45 828
У Зеленського обурилися високим тарифам на газ для населення

Радник президента України Ігор Новіков звинуватив НАК “Нафтогаз” у високих цінах за газ для споживачів у січні. Він також пояснив, чому в січні платіжки з цінами на газ вийшли на 1-2 000 гривень вище очікуваних.

Про це Ігор Новіков написав у своєму пості в соцмережі Facebook.

“Сьогодні сталися дві знакові події: 1. НАК і Міністерство гучно повідомили світу, що для нас (простих смертних абонентів) газ в січні буде по 4 650 грн за тисячу кубометрів (правда без ПДВ, націнок газзбутів і транспортування).

2. Прийшли платіжки за січень з ціною 6 913 грн (від, наприклад, Київоблгаззбут) за ту ж тисячу кубів, яка як не крути — ось і близько не 4 650 грн. Якого х@я, цілком резонно запитаєте ви», — пише Новіков.

За його інформацією, НАК “Нафтогаз” влітку закупив дорожчий газ і зараз продовжує його реалізовувати на ринку енергоспоживання.

Новіков заявив, що менеджмент «Нафтогазу» лобіював постанову Кабміну від 24 Січня, яка заднім числом перераховує тарифи до 4 650 гривень.

Але через те, що договори з учасниками ринку вже були укладені, прийняття цієї постанови не відбилося на реальних цінах на газ для споживачів.

Новіков пообіцяв звернутися до Зеленського з приводу цього питання і опублікував фотографії «довідки» для президента України.

У Зеленського обурилися високим тарифам на газ для населення У Зеленського обурилися високим тарифам на газ для населення