У Зеленського пояснили, навіщо збирають на свою “Ходу гідності” бюджетників

ДУМКА 17, Серпень 2019, 19:07 673
У Зеленського пояснили, навіщо збирають на свою “Ходу гідності” бюджетників

Офіс президента Володимира Зеленського у суботу, 17 серпня 2019 року, надав роз’яснення щодо участі працівників бюджетної галузі в офіційних заходах з нагоди Дня Незалежності України.

Про це повідомляє Еспресо.TV з посиланням на відповідь прес-служби глави держави.

“Участь працівників бюджетної сфери у заходах з нагоди відзначення 28-ї річниці Незалежності України є добровільною. Інформація про те, що Офіс президента нібито примусово збирає вчителів, лікарів і представників громадськості на генеральну репетицію святкування, не відповідає дійсності”, – зазначали в ОП.

Тобто розпорядження Офісу Президента щодо формування делегацій у регіонах “має на меті надати допомогу тим, хто хоче приєднатися до урочистостей”.

“Підкреслюємо, що йдеться не про глядачів, а саме про учасників заходів, які представлятимуть усі регіони країни. Значну частину запрошених буде відзначено нагородами. Водночас місцеві органи влади повинні зібрати інформацію щодо складу делегацій для того, щоб учасники не відчували проблем з тим, як дістатися до Києва”, – наголосили у президентській канцелярії.

Також там нагадали, буде започатковано “нову традицію відзначення Дня Незалежності”: у святкових заходах візьмуть участь не лише захисники України, а й “представники інших професій, які є гордістю нашої нації та творять її майбутнє”.