У Зеленського запропонували нову кандидатуру на посаду голови МОЗ

ДУМКА 16, Серпень 2019, 14:42 518
У Зеленського запропонували нову кандидатуру на посаду голови МОЗ

Колишній міністр охорони здоров’я України Олександр Квіташвілі повинен знову бути призначений на посаду голови медичного відомства України.

Про це заявив радник президента України і засновник мережі клінік “Борис” Михайло Радуцький в інтерв’ю журналісту Дмитру Гордону.

Радуцький підкреслив, що Квіташвілі – гідна кандидатура на пост глави Моз.

“Я вже знаю другу країну, де він проводить реформу як консультант. Це азіатська країна, неважливо яка саме. Він зараз консультант в Секторі Газа. Це людина з божевільним досвідом, людина, яка чітко знає матеріал”, – зазначив радник президента.

Однак він висловив сумнів, що Квіташвілі захоче знову стати міністром, оскільки колишній глава держави Петро Порошенко “нівелював ідею іноземців у влади”.

Також Радуцький розповів, що хоче працювати в профільному комітеті Верховної Ради.

Нагадаємо, раніше Михайло Радуцький, який числиться 18 номером у списку партії президента “Слуга народу”, та є радником президента Володимира Зеленського заявив, що існують особливості лікування «у представників різних рас».

Це він сказав в інтерв’ю газеті Ваше здоров’я.

«Адже, скажімо, генетичні відмінності в перебігу тих чи інших хвороб у представників різних рас визначають й особливості їх лікування. Тому протоколи мають бути тільки національними, написаними українською мовою, затвердженими МОЗ і Мін’юстом, адаптованими», — сказав Радуцький.

Супрун пояснила, що медичні протоколи є універсальними алгоритмами для лікарів, що створювались медичною спільнотою «на основі багаторічних досліджень та пошуків оптимального шляху лікування».

«Анатомія для українців, американців чи поляків — однакова. Процес перебігу тих чи інших захворювань теж однаковий», — підкреслила очільниця МОЗ.