Депутат від “Слуги народу” заявив, що лікувати людей треба в залежності від раси

ДУМКА 30, Липень 2019, 02:47 473
Депутат від “Слуги народу” заявив, що лікувати людей треба в залежності від раси

Засновник мережі приватних клінік Борис Михайло Радуцький, який пройшов до Верховної Ради за списком партії Слуга народу заявив, що існують особливості лікування «у представників різних рас».

Це він сказав в інтерв’ю газеті Ваше здоров’я.

«Адже, скажімо, генетичні відмінності в перебігу тих чи інших хвороб у представників різних рас визначають й особливості їх лікування. Тому протоколи мають бути тільки національними, написаними українською мовою, затвердженими МОЗ і Мін’юстом, адаптованими», — сказав Радуцький.

Супрун пояснила, що медичні протоколи є універсальними алгоритмами для лікарів, що створювались медичною спільнотою «на основі багаторічних досліджень та пошуків оптимального шляху лікування».

«Анатомія для українців, американців чи поляків — однакова. Процес перебігу тих чи інших захворювань теж однаковий», — підкреслила очільниця МОЗ.

Нагадаємо, раніше експрезидент України Петро Порошенко заявив, що нормально навчити людей працювати у Верховній Раді всього за два тижні, дуже складно, оскільки ця робота вимагає великої підготовки.

Коли більше сотні людей не мають вищої освіти. Коли майже сотня людей були безробітними, які дуже давно не працювали, не платили податки, не мають досвіду і пройшли лише на почутті людей, що “слухайте, давайте дамо Зеленському шанс”. Навіть з весільним фотографом, навіть з безробітною нянькою. Причому я з повагою ставлюся і до фотографа, і до няньки, але від охоронця, перукаря чи водія вони теж нічим не відрізняються. Дуже важливо, що зараз вони будуть проводити навчання. Там же будуть вчити не як кнопки тиснути”, – зазначив Порошенко.

На питання, чи можна людей ванчити роботі у Верховній Раді за один тиждень, він відповів: “У нас для того, щоб навчити людей бути гарним фотографом, я вибачаюсь, скільки треба вчитись, щоб бути фотографом? Мінімум, щоб хоча би кнопки натискати? Кажуть, п’ять років. Якщо інтенсивні курси в Києво-Могилянці чи в Київській школі економіки, якби там вчили фотографів, то я думаю, що для цього потрібно не менше, ніж півроку”.