У Зеленського анонсували створення російськомовного держканалу

ДУМКА 29, Липень 2019, 17:55 144
У Зеленського анонсували створення російськомовного держканалу

Заступник голови Офісу президента України Кирило Тимошенко заявив, що з метою протидії російській пропаганді планується створення першого всесвітнього державного каналу з мовленням російською мовою.

Про це він сказав в інтерв’ю агентству Інтерфакс-Україна.

«У нас розроблено варіант запуску українського російськомовного каналу, яким ми зможемо покривати російськомовне населення по всьому світу», — повідомив Тимошенко.

За словами заступника голови ОП, створення російськомовного каналу необхідно для «боротьби за уми українців» на тимчасово окупованих територіях Донбасу і в анексованому Криму, а також для боротьби за уми росіян на території РФ.

Тимошенко додав, що канал, швидше за все, буде державним з частковою трансляцією «найкласнішого контенту» приватних каналів.

Нагадаємо, раніше заступник голови Офісу глави держави Кирило Тимошенко заявив, що в умовах наявності у президента Володимира Зеленського більшості у парламенті ніхто не збирається “влаштовувати диктатуру” при ухваленні рішень.

“Ніхто не буде змушувати депутатів у Верховній Раді натискати кнопки. Ми хочемо, щоб у нас всередині команди були максимальні дискусії, до втрати пульсу. Але перед виходом в сесійний зал парламенту ми повинні домовитися, як ми будемо голосувати”, – розповів Тимошенко.

Він зазначив, що “ніхто не збирається переламувати когось”.

“Завжди буде якийсь відсоток тих, хто проти того чи іншого рішення. Але ми хочемо, щоб ця дискусія не виходила назовні, вона повинна бути всередині команди”, – вважає представник ОП.

На його думку, підготовка законопроекту – це “не тільки однопартійна історія”, це і розмова з тими, хто буде проти того чи іншого рішення.

“Звичайно, ніхто не приховує, що двигун всього цього – президент. Але я думаю, що і по кроках Верховної Ради буде видно, що ніхто не збирається влаштовувати диктатуру”, – додав Тимошенко.