У Зеленського заявили, що парламент більше не буде місцем для дискусій

ДУМКА 29, Липень 2019, 15:46 245
У Зеленського заявили, що парламент більше не буде місцем для дискусій

Заступник голови Офісу глави держави Кирило Тимошенко заявив, що в умовах наявності у президента Володимира Зеленського більшості у парламенті ніхто не збирається “влаштовувати диктатуру” при ухваленні рішень.

Про це він розповів в інтерв’ю “Інтерфакс-Україна”.

“Ніхто не буде змушувати депутатів у Верховній Раді натискати кнопки. Ми хочемо, щоб у нас всередині команди були максимальні дискусії, до втрати пульсу. Але перед виходом в сесійний зал парламенту ми повинні домовитися, як ми будемо голосувати”, – розповів Тимошенко.

Він зазначив, що “ніхто не збирається переламувати когось”.

“Завжди буде якийсь відсоток тих, хто проти того чи іншого рішення. Але ми хочемо, щоб ця дискусія не виходила назовні, вона повинна бути всередині команди”, – вважає представник ОП.

На його думку, підготовка законопроекту – це “не тільки однопартійна історія”, це і розмова з тими, хто буде проти того чи іншого рішення.

“Звичайно, ніхто не приховує, що двигун всього цього – президент. Але я думаю, що і по кроках Верховної Ради буде видно, що ніхто не збирається влаштовувати диктатуру”, – додав Тимошенко.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що партія Володимира Зеленського “Слуга народу” розмістила своїх новообраних депутатів, які прибули на тижневий навчальний курс в Трускавець, в найдорожчий готель у місті – “Ріксос”.

Вартість проживання в номері готелю починається від 3600 грн на добу. При цьому в Трускавці є державний пансіонат, де номери дешевше.

Глава партії “Слуга народу” Дмитро Разумков рішення розмістити своїх підопічних у “Ріксос” пояснив обмеженим часом на підготовку заходу і потребою у великій кількості номерів.

“Була принципова позиція вивезти наших депутатів за межі Києва, тому що це буде зовсім інша робоча обстановка. На жаль, під Києвом ми не знайшли бази, де можна розмістити таку кількість людей”, – сказав Разумков.

“Те, що у нас була можливість зняти … Ну ви ж не знаєте, скільки часу у нас було, на жаль, для підготовки цього заходу”, – додав він.

Загальну вартість навчання і перебування в готелі Разумков не назвав, пославшись на те, що не відповідає за бухгалтерські витрати.