У зоні ООС ліквідували снайпера бойовиків з Одеси. ФОТО

ДУМКА 29, Вересень 2019, 01:51 1100
У зоні ООС ліквідували снайпера бойовиків з Одеси. ФОТО

Українські військові ліквідували на Донбасі терориста Андрія Куцого з Одеси, який служив у бойовиків в якості снайпера.

Про це повідомив український військовий Анатолій Штефан.

“28.09.19 Куцький” Скрипаль ” Андрій сходив на концерт Кобзона. Квиток коштував 200 рублів. Відомий снайпер, використовував псевдонім Андрій Милославський”, – повідомив він.

На сайті “Миротворець” сказано, що Куцій брав участь у бойових діях з 12.01.2015 в якості старшого сержанта взводу зв’язку ОМБ “август”, оператор безпілотника, команда “Гудвіна”.

У зоні ООС ліквідували снайпера бойовиків з Одеси. ФОТО У зоні ООС ліквідували снайпера бойовиків з Одеси. ФОТО У зоні ООС ліквідували снайпера бойовиків з Одеси. ФОТО

Нагадаємо, раніше повідомлялося,  що українські військовослужбовці знищили диверсійно-розвідувальну групу противника в зоні операції Об’єднаних сил і взяли в полон одного бойовика, повідомляє прес-центр штабу ООС.

Читайте також:

В ніч на 29 серпня розвідники полку “Азов” Національної гвардії, які несуть бойове чергування на Світлодарськой дузі, помітили групу бойовиків, яка рухалася в “сірій зоні” в бік українських позицій.

У ході короткого бойового зіткнення чотирьох найманців було знищено, один був поранений і взятий в полон зі зброєю й іншими речами. Пораненому супротивнику надали першу і спеціалізовану допомогу.

Бойовик повідомив, що ДРГ увійшла до “сірої зони” для здійснення диверсій, щоб зірвати перемир’я і звинуватити в цьому українську сторону.