В ОРДЛО намагалися провезти велику партію ботокса. ФОТО

ДУМКА 8, Лютий 2019, 01:28 315
В ОРДЛО намагалися провезти велику партію ботокса. ФОТО

В зоні проведення Операції Об’єднаних сил на контрольному пункті пропуску Новотроїцьке була затримана велика партія контрабанди.

Про це йдеться в повідомленні прес-центру ООС, передає “Думка“.

У 52-річної пасажирки, яка їхала в окупований Донецьк, було знайдено велику партію медикаментів, в тому числі препарати ботокса. Загальна вартість контрабанди оцінюється в чверть мільйона гривень. Громадянка заявила, що вона везе їх у свій салон краси, який розташований в Донецьку і запропонувала прикордонникам 150 євро, якщо вони “закриють очі” на контрабанду.

Прикордонники вилучили товар, його може конфіскувати суд, сама громадянка буде оштрафована. Також правоохоронцям направлено повідомлення про ознаки кримінального правопорушення (спроба дати хабар посадовій особі при виконанні обов’язків).

Крім того, на даному пункті пропуску була пропущена партія гуманітарної допомоги від Червоного Хреста, якою терористи ОРДЛО можуть розпоряджатися на свій розсуд.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що російські куратори розіслали своїм підлеглим у Луганській і Донецькій областях укази, в яких вимагають припинити розбазарювати паливо» і почати створювати запаси.

В ОРДЛО намагалися провезти велику партію ботокса. ФОТО В ОРДЛО намагалися провезти велику партію ботокса. ФОТО