В Україні розпочне роботу новий державний орган,- Кабмін

Ірина Дубровська 17, Лютий 2021, 17:07 237
В Україні розпочне роботу новий державний орган,- Кабмін

До кінця 2021-го року в Україні розпочне роботу новий державний орган.

Про це повідомляється на Урядовому порталі, передає Думка.

Нововведення діятиме на основі постанови № 94 “Про реалізацію експериментального проекту по функціонуванню Національного центру бронювання державних інформаційних ресурсів”.

Новий державний орган запустять з першого листопада 2021 року. Центр дозволить врегулювати механізм зберігання державних даних.

Нововведений орган буде забезпечувати нормальну безперебійну роботу держресурсів та контролюватиме надійне функціонування серверів. Експериментальний проект створюватиме резервні копії державних документів.

Всі ці дії допоможуть підвищить захист системи від збоїв в роботі та унеможливлять втрату інформації. До структури Національного центру увійдуть основний і резервний центри обробки даних, призначені для адміністрування та збереження державних електронних інформаційних ресурсів.

Нагадуємо, що Комітет Верховної Ради з питань нацбезпеки, оборони та розвідки рекомендував парламенту прийняти деякі зміни до законодавства. Згідно з цими змінами, в Україні можуть ввести новий вид військової служби.