Вакарчук хоче прийняти закон про “співіснування” з Росією

ДУМКА 23, Липень 2019, 01:54 366
Вакарчук хоче прийняти закон про “співіснування” з Росією

Лідер політичної партії “Голос” Святослав Вакарчук вважає, що Верховна Рада повинна прийняти закон, який би чітко регламентував відносини між Україною і Росією у всіх сферах.

Про це він заявив в коментарі Укрінформу.

“Держава часто не хоче брати на себе відповідальність за багато речей, а тому залишається відкритим питання, скажімо так, моральної відповідальності людей. Наприклад, чому одні люди принципово не їздять на гастролі в країну-агресор, а інші – навпаки – активно гастролюють в Росії”, – сказав Вакарчук, додавши, що Україна дуже страждає від політики подвійних стандартів.

“Тому було б добре, щоб держава прийняла чіткий закон, умовно кажучи, про співіснування з державою-агресором, де чітко окреслило б, що можна, а що – ні, і тоді це питання було б знято. Оскільки воно (це питання) завжди буде розділяти суспільство, якщо це не обмежено законом “, – запропонував політик.

Нагадаємо, раншіе Сергій Рахманін заявив, що кум російського президента Володимира Путіна Віктор Медведчук почав “працювати” з низкою політиків з партії “Слуга народу” ще на стадії передвиборчої кампанії.

Він зазначив, що президенту Володимиру Зеленському слід сильно постаратися, щоб депутати його партії працювали над втіленням його ідей і програми, оскільки може скластися ситуація, коли представники “Слуги народу” будуть працювати на іншу політичну силу.

Рахманін заявив, що у нього є інформація про те, що Віктор Медведчук почав “працювати” з окремими кандидатами від партії “Слуга народу” ще на стадії передвиборчої кампанії.

“Віктор Медведчук почав працювати з деякими кандидатами від «Слуги народу» ще на рівні виборчої кампанії”, – сказав він.