Вбивство Шеремета: у Зеленського заявили, що він “передчасно” звинуватив підозрюваних

ДУМКА 22, Грудень 2019, 10:04 5078
Вбивство Шеремета: у Зеленського заявили, що він “передчасно” звинуватив підозрюваних

Заступник голови фракції Слуга народу Євгенія Кравчук, заявила, що не розуміє, чому міністр внутрішніх справ запросив президента Володимира Зеленського на брифінг щодо вбивства Павла Шеремета.

Про це вона сказала в інтерв’ю Главкому.

«Можливо, у Арсена Авакова були аргументи, якими він переконав президента. Я тільки знаю, що Володимир Зеленський щиро хоче, щоб суспільство отримало імена виконавців і замовників.

Для нього це справа честі, і, зустрічаючись з журналістами, він говорив, що вона буде розслідувана і знаходиться на його контролі», – сказала Кравчук, додаючи, що такі публічні виступи були «передчасними».

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що ветеран АТО Маруся Звиробий переконана, що кінцевою метою розслідування за фактом вбивства журналіста Павла Шеремета є звинувачення експрезидента Петра Порошенка в тому, що саме він замовив цей злочин.

Крім того за інформацією журналістів, британський експерт Айвон Бірч, якого українські правоохоронці залучали до розслідування справи про вбивство Павла Шеремета в 2016 році, провів кілька досліджень. Одне з них — яке нібито підтверджує, що жінка, зафіксована камери відеоспостереження, — заарештована напередодні Юлія Кузьменко, раніше було оприлюднено правоохоронцями.

Під час другого дослідження експерт оцінював схожість жінок на трьох відео, які є в розпорядженні слідства: зняте вранці 20 липня 2016 (час вибуху), зроблене за кілька днів до вибуху (коли нібито відбувалася “розвідка”), і те, на якому зафіксовано момент закладання вибухівки під авто Шеремета.

Подібність “розвідниці” з жінкою, яка закладала вибухівку, Бірч оцінив як “помірні докази на підтвердження”. Аналогічну оцінку експерт дав, аналізуючи подібність жінки, яка закладала вибухівку, з тією, яка вранці цю вибухівку приводила в дію.