Ветеран – Зеленському: “Я не вірю, що КВНщик затащить КДБшника”

Володимир Маркопольский 10, Жовтень 2019, 05:48 241
Ветеран – Зеленському: “Я не вірю, що КВНщик затащить КДБшника”

Ветеран бойових дій на Донбасі Віктор Трегубов заявив президенту Володимиру Зеленському, що він не вірить в те, що український лідер зможе обіграти в політичному плані досвідченого КДБшника Володимира Путіна.

Про це він заявив під час зустрічі з ветеранами, яка відбулася в Офісі президента.

Тригубов зазначив, що дуже важливим питанням є те, на які поступки Зеленський готовий піти під час переговорів з Путіним.“Це й було найважливішим для мене запитанням – як він розглядає реінтеграцію, на що готовий піти і що буде пропонувати Путіну. Але саме на це я відповіді й не отримав. Зеленський прямо стверджує, що форсував процес мирних перемовин для виходу на Нормандський формат і прямого діалогу з Путіним. Але що він йому запропонує? Тут він посилається на те, що такі речі не розголошуються, і просить просто дати йому шанс.

Власне, це і є головна проблема особисто для мене. Я вголос зауважив – нічого особистого, та я не вірю, що КВНщик затащить КДБшника.

Це справді так. Зеленський може вірити в свою зорю. Навіть якщо вважати, що він повністю щирий, мене лякає думка, що така людина, як він, від імені моєї країни буде торгуватися з такою людиною, як Путін.

Зеленський ж стверджує, що вони просто обміняються умовами, а він зможе з цих запропонованих варіантів обрати найкращий, та не нарватися на негативні.

Він каже, що розглядає можливість проведення виборів на окупованих територіях, якщо російські війська підуть, а українські збройні сили – не зайдуть (хоча, можливо, зайдуть інші українські державні органи). І це будуть вибори за українськими законами, хоча він впевнений, що, на жаль, на них все одно переможуть місцеві “авторитети”, – розповів військовий.Нагадаємо, раніше повідомлялося що  президент України Володимир Зеленський стверджує, що йому “кладуть на стіл записи”, і що він знає, “хто з ким і про що домовлявся” під час організації акцій протесту проти “формули Штайнмаєра”.

“99% з вас нормальні люди. Але є Ж 1% … Коротше, мені ж теж кладуть на стіл записи. Я знаю, хто з ким про що домовлявся і хто кому скільки платив”, – сказав президент на зустрічі з ветеранами.