Волонтерів перестали пускати до військових в районі Золотого. ВІДЕО

ДУМКА 8, Листопад 2019, 02:50 505
Волонтерів перестали пускати до військових в районі Золотого. ВІДЕО

Голова ГО “Волонтерська сотня Добровілля” Наталія Воронкова заявила про те, що волонтерів не допускають до українських військ у Золотому.

Про це вона заявила в ефірі 5 каналу.

За її словами на постах Нацгвардії перед Золотим пропускають тільки з пропискою.

Воронкова заявила про те, що крім трьох місць, визначених для розведення сил – Золоте-4, Петрівське та Станиця Луганська, які позначені як “жовта зона” (підвищеної небезпеки) оголошення про те, що такий самий режим (жовтої зони) вводиться в населених пунктах Геївка і Передільське, в яких жодного розведення сил поки не планується.

За її словами біля Геївки є ТЕЦ і “яка міститься на нашому боці і ми прекрасно знаємо ситуацію, що та сторона нам платить за електроенергію”.

Якщо ми проводимо розведення і ТЕЦ залишиться в сірій зоні, то виникає питання: хто кому тепер буде платити за електроенергію.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Росія почала масове перекидання зброї на Донбас. Про це у четвер, 7 листопада, повідомляється на сайті Міноборони за інформацією Головного управління розвідки.

Те, що транспорт з боєприпасами рухається переважно вночі, призводить до більшої кількості ДТП. З початку листопада зросла інтенсивність завезення з Росії боєприпасів та військового майна на бази зберігання 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) армійських корпусів ЗС РФ.