“Всього лише технологія”: Порошенко пояснив, чому Зеленський не Голобородько

ДУМКА 30, Липень 2019, 02:00 284
“Всього лише технологія”: Порошенко пояснив, чому Зеленський не Голобородько

Петро Порошенко заявив, що нинішній голова держави Володимир Зеленський не є його персонажем в серіалі “Слуга народу” Василем Голобородьком.

Про це Петро Порошенко заявив під час свого інтерв’ю УП, передає “Думка“.

Він зазначив, що персонаж Василь Голобородько був всього лише передвиборчою технологією, яка спрацювала на виборах.

“Зеленський — не Голобородько, це точно. Але люди це ототожнювали. Це також технологія, яка на сьогоднішній день спрацювала”, – сказав він.

На питання журналіста, чому Зеленський зміг стати уособленням надії, а ваша політична сила — ні? Порошенко відповів: Тому що ми несли на собі тягар відповідальності за попередні п’ять років. У Зеленського був тягар навпаки — повітряні кульки”.

Нагадаємо, раніше експрезидент України Петро Порошенко заявив, що нормально навчити людей працювати у Верховній Раді всього за два тижні, дуже складно, оскільки ця робота вимагає великої підготовки.

Коли більше сотні людей не мають вищої освіти. Коли майже сотня людей були безробітними, які дуже давно не працювали, не платили податки, не мають досвіду і пройшли лише на почутті людей, що “слухайте, давайте дамо Зеленському шанс”. Навіть з весільним фотографом, навіть з безробітною нянькою. Причому я з повагою ставлюся і до фотографа, і до няньки, але від охоронця, перукаря чи водія вони теж нічим не відрізняються. Дуже важливо, що зараз вони будуть проводити навчання. Там же будуть вчити не як кнопки тиснути”, – зазначив Порошенко.

На питання, чи можна людей ванчити роботі у Верховній Раді за один тиждень, він відповів: “У нас для того, щоб навчити людей бути гарним фотографом, я вибачаюсь, скільки треба вчитись, щоб бути фотографом? Мінімум, щоб хоча би кнопки натискати? Кажуть, п’ять років. Якщо інтенсивні курси в Києво-Могилянці чи в Київській школі економіки, якби там вчили фотографів, то я думаю, що для цього потрібно не менше, ніж півроку”.