“Як Янукович, Путін і Лукашенко”: нове відео кортежу Зеленського викликало обурення в мережі. ВІДЕО

ДУМКА 17, Вересень 2019, 23:25 1307
“Як Янукович, Путін і Лукашенко”: нове відео кортежу Зеленського викликало обурення в мережі. ВІДЕО

Українці обурені кортежем, поміченим у Києві, який належить президенту України Володимиру Зеленському.

Відповідне відео, було зняте на Бориспільській трасі киянином Романом Пелехом.

“Кортеж Зеленського. За Порошенка такого не було. І я повністю на стороні коментуючого це свавілля”, – пише в підписі до кадрів автор відео.

Відзначається, що кортеж їхав зустрічати в аеропорт “Бориспіль” президента Словаччини Зузанну Чапутову. По всьому шляху його прямування патрульні перекривали дорогу.

У мережі відразу стали коментувати кадри. Одні коментатори не змогли промовчати і пригадали Зеленському обіцянку їздити на роботу на велосипеді. Інші в коментарях допустили, що відео не свіже, а кортеж не Зеленського.

“На відео не видно, але класичне перекривання і недопуск попутних машин були присутні! Мені пощастило, я їхала з Борисполя, а назустріч „слуга на велосипеді“, а менти заганяли всі машини на заправки”, – написала киянка Наталія Стулова.

Її слова підтвердили й інші столичні водії в коментарях. “Скромність як у Януковича”, “А де великий?”, “В інших країнах такого немає!”– обурилися користувачі.

Відзначимо, в цей раз Управління державної охорони попередило про введення обмежень для водіїв за кілька днів.

Кортеж Зеленського.При Порошенко такого не було.І я повністю на стороні коментуючого це свавілля.P.S. Минуле моє відео показали у "інтерв'ю" Зеленського, цікаво чи це відео покажуть у наступному 🙂

Опубліковано Романом Пелехом Понеділок, 16 вересня 2019 р.

“Як Янукович, Путін і Лукашенко”: нове відео кортежу Зеленського викликало обурення в мережі. ВІДЕО “Як Янукович, Путін і Лукашенко”: нове відео кортежу Зеленського викликало обурення в мережі. ВІДЕО “Як Янукович, Путін і Лукашенко”: нове відео кортежу Зеленського викликало обурення в мережі. ВІДЕО “Як Янукович, Путін і Лукашенко”: нове відео кортежу Зеленського викликало обурення в мережі. ВІДЕО “Як Янукович, Путін і Лукашенко”: нове відео кортежу Зеленського викликало обурення в мережі. ВІДЕО “Як Янукович, Путін і Лукашенко”: нове відео кортежу Зеленського викликало обурення в мережі. ВІДЕО “Як Янукович, Путін і Лукашенко”: нове відео кортежу Зеленського викликало обурення в мережі. ВІДЕО “Як Янукович, Путін і Лукашенко”: нове відео кортежу Зеленського викликало обурення в мережі. ВІДЕО

“Як Янукович, Путін і Лукашенко”: нове відео кортежу Зеленського викликало обурення в мережі. ВІДЕО “Як Янукович, Путін і Лукашенко”: нове відео кортежу Зеленського викликало обурення в мережі. ВІДЕО