Яременко заявив, що закон про самоврядування в ОРДЛО прийматимуть після узгодження з Путіним

ДУМКА 4, Жовтень 2019, 01:31 236
Яременко заявив, що закон про самоврядування в ОРДЛО прийматимуть після узгодження з Путіним

Проект нового закону про особливості місцевого самоврядування на території окремих районів Донецької та Луганської областей буде розглянуто тільки після зустрічі Володимира Зеленського з Путіним, Меркель та Макроном в рамках нормандського формату.

Про це заявив голова комітету Верховної Ради у закордонних справах, народний депутат (фракція “Слуга народу”) Богдан Яременко.

“Якщо переговори нашого президента в нормандському форматі будуть успішними, вони дадуть нам підстави для наступного кроку – формування законодавчої бази для мирного процесу. Ми тоді почнемо роботу над цими законами”, – сказав нардеп.

Відповідаючи на питання про те, чи обговорювалося на засіданні фракції “Слуга народу” питання нового закону, Яременко повідомив, що не обговорювалося.

“Якщо не буде результатів переговорів, то ми не почнемо роботу над цим законом”, – пояснив він.

Нагадаємо, раніше президент РФ Володимир Путін під час сесії Російського енергетичного тижня заявив, що одним із першочергових завдань для президента України Володимира Зеленського має стати питання вирішення розвитку відносин із Донбасом.

“Це важкий спадок, і, звісно, Зеленському слід вирішити багато, але насамперед, звісно, потрібно вирішити питання з тим, як будуть розвиватися відносини України з Донбасом”, – зазначив Путін.

Президент РФ додав, що перед Зеленським стоять великі виклики – ВВП Українм впав, мовляв, через втрату російського ринку, а деякі галузі промисловості України практично перестали існувати (напевно, мав на увазі вугільну галузь, яка в основному була сконцентрована на Донбасі, окупованому підтримуваними Росією бойовиками).