“Потрою всі заощадження”: фанат Шарія поставив 91 тис на проходження його партії до Ради. ВІДЕО

ДУМКА 23, Липень 2019, 13:14 453
“Потрою всі заощадження”: фанат Шарія поставив 91 тис на проходження його партії до Ради. ВІДЕО

Шанувальник пропагандиста Анатолія Шарія поставив букмекерській конторі всі свої заощадження на проходження партії Шарія в Верховну Раду.

Відповідне відео з’явилося в мережі, передає “Думка“.

На відео чоловік на ім’я Едуард каже, що він є прихильником Анатолія Шарія і він вирішив потроїти свої гроші, поставивши на перемогу партії пропагандиста на виборах у Верховну Раду.

Спочатку чоловік поставив на перемогу партії Шарія 1 тисячу гривень, однак пізніше він збільшив ставку на до 41 тисячі, а потім і до 91 тисячі гривень. Едуард заявив, що його виграш повинен був скласти 253 тисячі гривень.

На відео видно, що чоловік був абсолютно впевнений у перемозі партії Шарія, однак, як відомо, в результаті вона не потрапляє до Верховної Ради і всі заощадження чоловіка були програні.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що лідер Радикальної партії Олег Ляшко запропонував президенту України Володимиру Зеленському видати укази, які б забороняли війну, бідність, корупцію і людську тупість.

Про це політик написав у себе в Twitter.

“Зеленський видав указ про заборону рейдерства. Президент не повинен зупинятися і заборонити бідність, війну, корупцію і ще людську тупість!”- написав політик.