Ляшко закликав Зеленського видати указ про заборону війни, бідності, корупції та тупості

ДУМКА 22, Липень 2019, 23:14 462
Ляшко закликав Зеленського видати указ про заборону війни, бідності, корупції та тупості

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко запропонував президенту України Володимиру Зеленському видати укази, які б забороняли війну, бідність, корупцію і людську тупість.

Про це політик написав у себе в Twitter, реагую на підписаний раніше президентом Володимиром Зеленським указ “Про заходи з протидії рейдерству”.

“Зеленський видав указ про заборону рейдерства. Президент не повинен зупинятися і заборонити бідність, війну, корупцію і ще людську тупість!”- написав політик.

Раніше повідомлялося, що президент Володимир Зеленський підписав указ “Про заходи з протидії рейдерству” для захисту власників бізнесу.

Про це 22 липня повідомляє прес-служба Офісу президента.

Зазначається, що документ містить набір інструментів захисту власників бізнесу та протидії позбавленню їх майнових прав.

“За різними оцінками, протягом останніх шести років відбулося понад 3000 (рейдерських – ред.) захоплень. Зазвичай це зміна власника через підробку документів, через реєстраторів, яких не існує, або “дірки” в реєстрі”, – заявив заступник керівника ОП Олексій Гончарук.

За словами Гончарука, указ передбачає розроблення та прийняття законопроекту для усунення прогалин в законодавстві, що дозволяють рейдерам знищувати бізнес і відбирати нерухомість.

Зокрема, планується внести зміни в програмне забезпечення держреєстрів, що дозволить зменшити ризики і частоту рейдерства.

“Серед ключових технологічних змін – автоматичний моніторинг ризикових транзакцій з подальшим підтвердженням /зупинкою реєстраційних дій, створення бек-офісу, що буде переглядати транзакції з підвищеним ризиком, фото – і відеофіксація учасників транзакцій”, – повідомили в ОП.