Зеленський доручив ДБР і НАБУ розслідувати дотації МХП Юрія Косюка

ДУМКА 2, Вересень 2019, 23:34 283
Зеленський доручив ДБР і НАБУ розслідувати дотації МХП Юрія Косюка

Глава держави чекає від Рахункової палати, ДБР і НАБУ результатів розслідувань щодо дотацій МХП Юрія Косюка.

Президент Володимир Зеленський доручив керівнику Рахункової палати повідомити про результати аудиту використання державних дотацій великими агрокорпораціями. Про це він повідомив під час зустрічі з керівництвом Верховної Ради, Кабміну та силових органів.

“Прошу керівника Рахункової палати повідомити про результати аудиту використання коштів українців, які подарували багатим “агробаронам”… Ми ж усі розуміємо, про кого мова, або мені назвати прізвища? Ну, курочки … всі розуміють, про що мова”, – сказав Зеленський.

Також він звернувся до голів Держбюророзслідувань (ДБР) і Національного антикорупційного бюро (НАБУ) з проханням відзвітувати про хід розслідувань зловживань при виділенні держдопомоги агро-промисловому комплексу.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що президент Володимир Зеленський заявляє, що обсяги контрабанди вже зменшилися і прогнозує, що вона буде знищена до кінця року.

“Так, зупинили велику кількість контрабанди. Ми закінчимо контрабанду, коли буде реформована митна служба і податкова. Ми все це зробимо. Це буде впродовж, думаю, до кінця 2019 року. Ми приб’ємо “контрабас”, – сказав Президент.