Зеленський про добровольців: озброєні люди, які лякають мирних жителів і заважають розвести війська

ДУМКА 26, Жовтень 2019, 18:31 949
Зеленський про добровольців: озброєні люди, які лякають мирних жителів і заважають розвести війська

Президент України Володимир Зеленський провів два дні на лінії фронту, де поспілкувався із місцевими жителями і добровольцями, які розбили там блокпост.

Про це вона написав на своїй сторінці в facebook.

«Провів дві доби в Золотом. Їздив на передову. Зустрічався з вчителями і лікарями, які, незважаючи на складні умови, продовжують робити свою роботу. Говорили про побут на лінії розмежування, про соціальні потреби, а також про можливе розведення військ. Зрозумів одне — всі хочуть миру. Всі готові до розведення», — розповів Зеленський.

Також президент розповів, що від місцевих жителів дізнався, що в одному з будинків оселилися озброєні люди.

«Від місцевих дізнався, що на околиці в приватному будинку оселилася група озброєних людей. Жителі Золотого не на жарт стурбовані, хто це такі. Вирішив поспілкуватися з ними сам. Деякі розмови виявилися емоційними», — заявив Зеленський додавши, що готовий і далі говорити і шукати порозуміння.

«Але одними розмовами війни не закінчити», — підкреслив президент.

Мені важливо було почути українців, які очікують миру. Це для мене головне. Ми повинні шукати шляхи і працювати для завершення війни. І не за всяку ціну-підкреслюю це. Капітуляції не буде в будь-якому випадку. Це я кажу як Президент і Верховний Головнокомандувач. Упевнений, у нас все вийде і Україна знову буде єдиною.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що президента Володимира Зеленського не вийшла розмова з добровольцями, які захищають українські позиції у Золотому.