Зеленський у розмові з Трампом заявив, що наступний генпрокурор буде “100% його людиною”

ДУМКА 25, Вересень 2019, 20:12 611
Зеленський у розмові з Трампом заявив, що наступний генпрокурор буде “100% його людиною”

У телефонній розмові з президентом США Дональдом Трампом у липні 2019 року президент України Зеленський пообіцяв, що наступний генпрокурор буде “100% його людиною”.

Це випливає зі стенограми розмови Зеленського і Трампа, опублікованій на сайті Білого дому.

Першим про українську прокуратуру згадав Дональд Трамп у контексті розслідування проти сина колишнього віцепрезидента США Байдена.

“Я чув, що у вас є прокурор, який був хороший, а потім його зупинили, і це справді несправедливо. Багато людей говорять про це, що вони зупинили вашого дуже хорошого прокурора, і в це були залучені у вас дуже погані люди”, – сказав Трамп.

“Я хотів би розповісти вам про прокурора. По-перше, я знаю про цю ситуацію. Оскільки ми виграли абсолютну більшість у нашому парламенті, наступний прокурор буде на 100% моєю людиною, моїм кандидатом, якого схвалить парламент і він почне виконувати свої обов’язки в вересні”, – відповів Зеленський.

“Він чи вона займеться ситуацією, особливо компанією, яку ви згадали щодо цього питання (розслідування проти сина Байдена. – Ред.). Головне питання цього розслідування – це насправді відновити справедливість, так що ми проконтролюємо це питання і будемо розслідувати цю справу”, – додав він.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що президент США Дональд Трамп у телефонній розмові з президентом Володимиром Зеленським, стенограму якого опублікував Білий дім, сказав, що європейські країни більше говорять, ніж роблять для України.