Зеленський взяв у свою команду фігуранта “справи Свинарчуків”. ВІДЕО

ДУМКА 25, Липень 2019, 02:06 1145
Зеленський взяв у свою команду фігуранта “справи Свинарчуків”. ВІДЕО

Президент України Володимир Зеленський включив до складу своєї делегації одного з головних фігурантів так званої “справи Свинарчуків”.

Так, у складі делегації глави держави був помічений Павло Букін, який є фігурантом “справи Свинарчуків”, як керівник “Укроборонпрому”.

Зеленський неодноразово заявляв про “зникнення” Олега Гладковського, і що правоохоронні органи не можуть залучити його до відповідальності.

Скандал з розкраданням в Укроборонпромі, який активно розкручували в команді Зеленського, в свій час сильно вдарив по рейтингу Петра Порошенка і фактично коштував йому поразки на виборах.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Житомирській області безробітна Тетяна Грищенко перемагає на виборах до Верховної Ради.

Сайт Центральної виборчої комісії повідомляє, що на одномандатному округу №66 перемагає кандидат від партії “Слуга народу” безробітна Тетяна Грищенко.

Згідно з даними ЦВК, Грищенко набрала 28,76% або 22 572 голосів виборців за результатами підрахунку 98,98% електронних протоколів дільничних комісій.

Найближчий її суперник-самовисуванець, головний науковий співробітник Інституту законодавства Верховної Ради Віталій Журавський, набрав 20,45% або 16 049 голосів.

Третє місце зайняв самовисуванець, депутат Верховної Ради від партії “Народний Фронт” Павло Дзюблик, набравши 12,85% або 10 086 голосів.

39-річна Грищенко народилася в Малині Житомирської області, отримала середню спеціальну освіту, до сьогодні безробітна.