Зеленський запропонував олігархам взяти на себе частину функцій місцевої влади

ДУМКА 17, Березень 2020, 01:55 899
Зеленський запропонував олігархам взяти на себе частину функцій місцевої влади

На зустрічі президента України Володимира Зеленського з представниками великого бізнесу, яка відбулася ввечері 16 березня, йшлося про те, як бізнес може допомогти державі впоратися з пандемією СOVID-19.

Про це у себе в Facebook повідомив журналіст Юрій Бутусов.

Він зазначив: “Один з великих бізнесменів, який сьогодні був присутній на зустрічі з президентом, розповів деталі зустрічі:

“Президент попросив допомоги у двох основних питаннях-треба перерахувати кошти до фонду для закупівлі тестів на коронавірус, і треба виконувати ті функції місцевої влади, які вони самі виконувати нездатні або не мають ресурсів для виконання.

Мається на увазі, що ми повинні в регіонах, де у нас підприємства, скоординуватися з облдержадміністраціями, перевірити роботу місцевих лікарень, забезпечити їх необхідним, скласти списки незаможних і забезпечити їм доставку харчування, перш за все людям похилого віку, щоб виключити для них необхідність виходити з дому. 1000 гривень доплати пенсії, які пообіцяв президент-це крапля в морі, яка нічого не вирішить.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що президент Володимир Зеленський 16 березня зібрав в Офісі президента олігархів та крупних бізнесменів.