Зливають інформацію: журналісти підозрюють, що штаб ООС почав співпрацювати з бойовиками ОРДЛО. ФОТО

ДУМКА 26, Вересень 2019, 02:24 3709
Зливають інформацію: журналісти підозрюють, що штаб ООС почав співпрацювати з бойовиками ОРДЛО. ФОТО

Журналісти розповіли про можливий витік особистих даних з прес-центру ООС, а також про погрози з боку бойовиків «ЛНР», які почали надходити після того, як журналісти подавали документи в штаб ООС для отримання акредитації на роботу у зоні бойових дій на Донбасі.

Про це повідомила журналістка Kyiv Post Анна Миронюк на своїй сторінці в Facebook.

За її словами, вона отримала СМС від бойовиків, в якому говорилося, що їй загрожує від 10 років до довічного терміну за нібито «геноцид і методи ведення війни».

“Маю підстави вважати, що стався черговий витік даних журналістів, які подали заявки на акредитацію в зоні бойових дій або ООС. Троє в редакції Kyiv Post отримали такі повідомлення після того, як близько трьох тижнів тому надіслали свої документи електронною поштою прес-центру ООС. За моєю інформацією, колеги з інших ЗМІ, які не подавали заявки на оформлення акредитацій в цей період, подібних повідомлень не отримували», — розповіла вона, додавши, що вже звернулася в Службу безпеки.

Зливають інформацію: журналісти підозрюють, що штаб ООС почав співпрацювати з бойовиками ОРДЛО. ФОТО

У прес-центрі ООС провели внутрішню перевірку і не виявили витоку персональних даних зарубіжних і українських журналістів, які були акредитовані для роботи в зоні бойових дій. При цьому у відомстві змінили електронну адресу.

«У рамках внутрішньої перевірки ймовірного витоку персональних даних зарубіжних і українських журналістів, які подали заявки на акредитацію для роботи в районі проведення операції Об’єднаних сил в прес-центрі ОС повідомляють наступне: в зазначений у примітці період інцидентів, пов’язаних з втручанням у роботу мереж електронного документообігу не виявлено», — йдеться в повідомленні.

У штабі додали, що електронні адреси прес-центру захищені угодами про конфіденційність, а метод обробки даних виключає витік.