ЗМІ повідомили, що податківцям перестали платити зарплату

ДУМКА 8, Жовтень 2019, 15:32 267
ЗМІ повідомили, що податківцям перестали платити зарплату

У Державній податковій службі розпочато перевірку щодо поширеної у ЗМІ інформації стосовно невиплати у повному обсязі заробітних плат працівникам Головного управління ДПС у Києві.

Про це повідомляє пресслужба ДПСУ.

“Нещодавно у засобах масової інформації з’явилася інформація щодо «невиплати у повному обсязі заробітних плат працівникам Головного управління ДПС у м. Києві». Враховуючи оприлюднену інформацію, в ДПС розпочато перевірку щодо можливих протиправних дій посадових осіб податкової служби столиці”, – йдеться у повідомленні.

Для проведення перевірки створено робочу групу. До її складу увійшли представники центрального апарату податкової служби. Перевірка має встановити дотримання умов оплати праці та цільове використання коштів на виплату заробітної плати.

Якщо наведена в ЗМІ інформація підтвердиться, посадовців ГУ ДПС у місті Києві, які будуть визнані винними у протиправних діях, притягнуть до відповідальності в межах чинного законодавства.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що з метою боротьби з використанням спрощеної системи оподаткування для мінімізації податків при виплаті заробітних плат в Україні можуть заборонити фізичним особам-підприємцям надавати послуги. ФОПам хочуть дозволити тільки торгувати і займатися виробництвом.

Про це розповів голова податкового комітету Верховної Ради, депутат від партії “Слуга народу” Данило Гетманцев, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на “РБК-Україна”.

“Якщо говорити про третю групу (ФОП – ред.), я не розумію, в чому проблема підняти поріг. Якщо люди платять 5% від податкового навантаження, бізнес на загальній системі платить менше 5%, платить 2-3% від обороту.

Зрозуміло, що є нюанс з ухиленням від податків при виплаті зарплат через ФОП. Але якщо поєднати ці речі, щоб це не можна було використовувати при виплаті зарплат, наприклад, прибрати послуги, залишити тільки торгівлю і виробництво, то я не бачу проблем для держави в цьому”, – сказав Гетманцев.