ЗСУ показали відео знищення двох бойовиків на Донбасі

ДУМКА 20, Лютий 2019, 10:15 365
ЗСУ показали відео знищення двох бойовиків на Донбасі

Українські військові показали відео ліквідації окупантів на одному з опорних пунктів в зоні проведення операції об’єднаних сил на Донбасі.

Момент удару по терористах у себе в блозі виклав український офіцер Анатолій Штефан, передає “Думка”.

Він зазначив, що на одному з опорних пунктів терористи “зовсім втратили страх” і почали вільно переміщатися по своїх позиціях, а не по окопах, за що і поплатилися. Українські військові вирішили припинити таке нахабство терористів і відправили їм “Привіт”. В результаті точно удару двоє терористів були ліквідовані, інші стали більш обережно поводитися на лінії зіткнення.

NеуйХ шастать українською землею.На одному з ВОПів російсько-окупаційних військ небраття зовсім втратили страх та почали в розвалочку ходити на позиціях, а не окопами та ходами сполучень.Одразу вітальна адреса від воїнів ОС відправила їх двох на контракт у #200_бригада, а інші наразі поки не висовують свого носа.Вірте в воїнів! Вірте в ЗС України!??Хто забув підписатися на ютуб-канал ??https://m.youtube.com/watch?v=JMJ0LY6pBZkВсе буде Україна і перемога за нами!??#адекватна_відповідь

Опубліковано Анатолієм Штефаном Штирлицом Вівторок, 19 лютого 2019 р.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в зоні проведення Операції об’єднаних сил на Донбасі був ліквідований учасник незаконних збройних формувань Євген Тарабаров по кличці «Антрацит».