Apple спеціально змінила емодзі шприца, щоб підтримати вакцинацію проти Covid-19

Володимир Маркопольский 17, Лютий 2021, 19:15 64
Apple спеціально змінила емодзі шприца, щоб підтримати вакцинацію проти Covid-19

Компанія Apple змінила емодзі шприца, щоб він краще відповідав старту масової вакцинації проти коронавірусу COVID-19.

Нові емодзі шприца доступні поки в бетаверсії оновлення програмного забезпечення iOS 14.5. Раніше в шприці була кров, тепер же її від туди прибрали, а сам шприц став більш реалістичний.

Джеремі Бердж, головний спеціаліст по смайликам в Emojipedia, пояснив, що зміна дизайну має краще позначитися на вакцинації проти COVID-19.

“Все, що може стимулювати впровадження вакцини проти COVID-19, є позитивним кроком. Хоча зміна смайликів може здатися незначною, вона розвіює будь-які уявлення про те, що вакцинація включає забір крові, а це може допомогти”, – сказав він.

Emojipedia зазначила сплеск використання емодзі-шприца в Twitter. До 2020 року смайли часто використовувалися в розмовах про донорство крові, прийом ліків і навіть нанесення татуювань, але протягом 2020 року ці фірми стали широко використовуватися в дискусіях про вакцини проти коронавірусу.

“Я був такий щасливий, коли мої бабуся і дідусь були вакциновані в минулому місяці, і мені подобається бачити, як всі пишуть, що їхні родичі теж. Сподіваюся, безкровний шприц зробить вакцинацію більш привабливою!”- додав Бердж.