Facebook допоміг поліції США впізнати учасників штурму Капітолію

Володимир Маркопольский 12, Лютий 2021, 03:45 131
Facebook допоміг поліції США впізнати учасників штурму Капітолію

Компанія Facebook допомагала правоохоронцям розпізнати учасників протестів у Вашингтоні і штурму Капітолію. Компанія допомагала слідчим після завершення нападу.

Про це заявила керівник підрозділу компанії з нормативного регулювання Моніка Бікерт, передає Bloomberg.

Співробітники Facebook аналізували фотографії, які публікували учасники заворушень. У той же час спеціалізоване програмне забезпечення для розпізнавання осіб не застосовувалося.

6 січня прихильники Трампа організували акцію протесту біля Капітолію, де американський Конгрес зібрався, щоб затвердити результати президентських виборів. Протести переросли в заворушення і проникнення прихильників Трампа в приміщення Капітолію. В результаті заворушень загинули п’ятеро людей.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Сенат США проголосував за визнання процесу імпічменту Трампа конституційним.

Так само ми повідомляли, що віцепрезидент США Майк Пенс відмовився застосовувати 25-ту поправку до конституції США для усунення діючого президента Дональда Трампа з посади після штурму його прихильниками Капітолія.

Раніше, Президент США Дональд Трамп заявляв, що і після закінчення президентського терміну він продовжить докладати зусиль для завершення воєн за участю американських солдатів.