Мінськ прокоментував інформацію про роботу над створенням єдиної валюти з РФ

Ірина Дубровська 4, Лютий 2021, 16:33 82
Мінськ прокоментував інформацію про роботу над створенням єдиної валюти з РФ

Інформація про активну роботу над дорожньою картою про єдину валюту Білорусі і РФ не відповідає дійсності. Національний банк Білорусі назвав фейком  інформацію про активну роботу над дорожньою картою по введенню єдиної валюти Білорусі і РФ.

Про це сьогодні, 4 лютого, заявили в Національному банку Білорусі (НББ), передає Думка.

“Черговий фейк, який не має нічого спільного з дійсністю”,-заявили в прес-службі банку.

Раніше, телеграм-канал так званого Народного антикризового управління заявив, що в Нацбанку Білорусії йде активна робота по дорожній карті про єдину валюту з Росією.

“Наші абсолютно надійні джерела в Національному банку Білорусі стверджують, що дійсно відновилася активна робота з підписання дорожньої карти про єдину валюту з Росією. Судячи з нашої інформації, над цим працюють в прискореному темпі. Поки не ясно, чи йде мова про створення емісійних центрів як в Білорусі, так і Росії, або про повну залежність фінансової системи країни від Кремля”, – говорилося в повідомленні.
Народне антикризове управління було створено наприкінці жовтня минулого року. Про його створення оголосив член Президії координаційної ради білоруської опозиції Павло Латушко.

Нагадаємо, невизнаний Україною президент Білорусі Олександр Лукашенко пояснив, чому провів інавгурацію таємно. А також він стверджував, що провокатори нібито хотіли закидати один із автобусів коктейлями Молотова.

Раніше, влада Польщі, Литви, Латвії та Естонії оприлюднила список вимог президенту Білорусі Лукашенку, яких він має дотриматись, щоб вберегти країну від міжнародної ізоляції.