Сенат США проголосував за визнання процесу імпічменту Трампа конституційним

Ірина Дубровська 10, Лютий 2021, 01:14 70
Сенат США проголосував за визнання процесу імпічменту Трампа конституційним

Сенат США визнав конституційним процес з імпічменту колишнього президента Дональда Трампа. За це проголосувала більшість членів Сенату Сполучених Штатів, незважаючи на заклики деяких республіканців припинити процес.

Про це повідомляє CNN, передає Думка.

Рішення було ухвалене простою більшістю голосів – 56 сенаторів проголосували за і 44 проти.

Далі лідерам Палати представників і команді захисту Трампа буде надано 16 годин протягом двох днів для представлення своїх аргументів.

Першими виступлять представники Палати представників, які виступають за імпічмент.

Слухання поновляться у середу, 10 лютого, опівдні за місцевим часом.

Нагадаємо, у вівторок, 9 лютого, розпочався другий процес імпічменту колишнього президента Дональда Трампа.

Днем раніше лідер більшості Сенату Сполучених Штатів Чак Шумер оголосив про досягнення угоди, яка встановлює структуру майбутнього імпічменту Дональда Трампа, що гарантує справедливість розгляду.

13 січня демократи в Палаті представників проголосували за імпічмент Трампа після штурму Капітолію 6 січня, звинувативши його в підбурюванні до цього.

Нагадаємо, віцепрезидент США Майк Пенс відмовився застосовувати 25-ту поправку до конституції США для усунення діючого президента Дональда Трампа з посади після штурму його прихильниками Капітолія.

Раніше, Президент США Дональд Трамп заявляв, що і після закінчення президентського терміну він продовжить докладати зусиль для завершення воєн за участю американських солдатів.