Стало відомо, скільки грошей втратили власники забутих криптогаманців

ДУМКА 24, Вересень 2021, 01:43 297
Стало відомо, скільки грошей втратили власники забутих криптогаманців

Загублені паролі від електронних гаманців обійшлися своїм користувачам в $140 млрд.

Сьогодні набирає популярність бізнес по відновленню доступу до облікових записів на різних кріптовалютних майданчиках. Надають такі послуги, як правило, програмісти, які володіють широким інструментарієм хакерських прийомів.

У нещодавно опублікованому звіті The New York Times говориться, що люди, які забули паролі, не можуть забрати свої BTC і не можуть їх конвертувати в фіатние гроші.

Загальна сума цифрових активів в забутті оцінюється в $140 млрд.раніше компанія Chainalysis також провела дослідження, в ході якого з’ясувалося, що близько 20% всіх здобутих біткоіни знаходяться на заблокованих гаманцях. Кріс і Чарлі Брукси, розробники з США, вважають, що 2,5% втрачених активів можуть бути відновлені.

За актуальним курсом це становить $3,2 млрд.брати відкрили власну фірму, яка займається легальним зломом електронних гаманців користувачів, які втратили пароль доступу.

Хакери кажуть, що зламати біткойн-гаманець простіше, ніж багато хто думає. Однак це може бути неймовірно трудомістким процесом, що вимагає великих знань про те, як люди вибирають свої паролі. Щоб допомогти своїм клієнтам, Брукси спочатку проводять співбесіду з ними, щоб приблизно зрозуміти, яким може бути їх пароль.