Святкування відкриття першої пляшки Beaujolais Nouveau 2022 у Франції

nick 17, Листопад 2022, 14:58 207
Святкування відкриття першої пляшки Beaujolais Nouveau 2022 у Франції

Одразу після півночі першу цьогорічну пляшку Beaujolais Nouveau було відкорковано на радість у ресторані Pied de Cochon у Парижі.

Ресторан став відомим місцем для святкування річного ритуалу.

Традиційно відкривають пляшку після того, як годинник проб’є дванадцяту в третій четвер листопада.
Американський турист Мігель Кальдерон насолодився першим ковтком.

«Поки мені це подобається. Можна сказати, що це молодше вино», — сказав Мігель. «Воно не таке глибоке, як інші вина, але я дуже здивований, наскільки воно м’яке і не таке кисле, як нові вина».

Катріна Дебор також приїхала зі США і сказала, що їй дуже сподобався досвід присутності під час першого відкриття пляшки.

«Це те, про що я знала роками, але мати його тут, у абсолютний день його виходу, справді захоплююче, і це чудово цього року», — сказала вона.

Однак кількість вина зменшилася через негоду.

«Кількість буде на 20% нижчою, ніж у середньому за останні п’ять років», — сказав Даніель Булліа, президент Inter Beaujolais, який, тим не менш, хвалить «приємну якість» цього врожаю.

Згідно з даними Inter Beaujolais за 2021 рік, близько 48% виробленого божоле нуво, 94% з яких є червоними гаме, експортується.

Японія залишається основним експортним ринком для цього напою з 3,6 мільйонами пляшок (41% експорту), за нею йдуть США та Великобританія.

Раніше ми писали, що у Ліллі обвалилися будинки.