У США скасували рішення Трампа про виведення військ з Німеччини

Володимир Маркопольский 3, Лютий 2021, 23:23 91
У США скасували рішення Трампа про виведення військ з Німеччини

Адміністрація нового президента США Джозефа Байдена вирішила призупинити рішення команди Дональда Трампа про виведення значної частини військ з ФРН.

Про це під час прес-конференції заявив командувач європейськими збройними силами США, генерал Тод Уолтерс, передає “Думка“.

Він заявив, що виведення США з Німеччини було заморожено за рішенням нового керівництва Білого дому.

“Нова адміністрація спокійно повідомила нам про необхідність провести ретельну перевірку-від початкової до кінцевої стадії і після цього ми повернемося на вихідні позиції, – сказав генерал.

Уолтерс зазначив, що рішення про припинення виведення США з ФРН прийняли, щоб вивчити всі варіанти, якщо з’явитися необхідність екстрено повернуться на свої позиції.

Уолтер заявив, що в даний час командування військ США в Пентагоні проводить процес ретельного перегляду рішення попередньої адміністрації Дональда Трампа. Він зазначив, що після опрацювання всіх варіантів буде прийнято рішення, яке узгодять з новим главою Білого дому Джозефом Байденом.

У той же час генерал відмовився назвати можливі терміни перегляду рішення, але додав, що на це Пентагону може знадобитися досить багато часу.

Нагадаємо, що рішення про виведення 11,9 тис. військовослужбовців США з ФРН було оголошено 29 липня 2020 року. Попередня адміністрація Білого дому планувала повернути на батьківщину 6,4 тис. військових, а ще 5,6 тис.передислокувати і Бельгію та Італію. Всього на території Німеччини після виведення військ повинно було залишитися максимум 25 тис.американських солдатів і офіцерів.

Нагадаємо, раніше президент США Дональд Трамп заявляв, що після закінчення президентського терміну він продовжить докладати зусиль для завершення воєн за участю американських солдатів.

Пізніше колишній розвідник КДБ Юрій Швець заявив в інтерв’ю The Guardian, що російські спецслужби вирощували Дональда Трампа як свого агента протягом 40 років.