У США визначили антирейтинг Трампа

У США визначили антирейтинг Трампа

Володимир Маркопольский 13, Лютий 2021, 04:47 83
У США визначили антирейтинг Трампа

Приблизно 54% американців не хочуть, щоб колишній президент США Дональд Трамп залишався в політиці, з’ясував телеканал CNBC в ході проведеного опитування.

Дослідження проводилося шляхом інтернет-опитування в період з 2 по 7 лютого — за кілька днів до суду у справі про імпічмент Трампа.

Більше половини респондентів відповіли, що хотіли б, «щоб Трамп пішов з політики назавжди”. Такий крок підтримали б 81% опитаних з числа демократів, тільки 26% республіканців і 47% не відносять себе до прихильників будь-якої партії.

З іншого боку, 74% громадян, які вважають себе прихильниками Республіканської партії, хотіли б активної участі Трампа в політичному житті країни, а 48% респондентів сказали, що колишній президент повинен бути главою партії.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Сенат США проголосував за визнання процесу імпічменту Трампа конституційним.

Так само ми повідомляли, що віцепрезидент США Майк Пенс відмовився застосовувати 25-ту поправку до конституції США для усунення діючого президента Дональда Трампа з посади після штурму його прихильниками Капітолія.

Раніше, Президент США Дональд Трамп заявляв, що і після закінчення президентського терміну він продовжить докладати зусиль для завершення воєн за участю американських солдатів.

Все по темі:
Останні новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини
Всі новини

Блоги