В Африці лікарі виявили невідому хворобу: люди вмирають за кілька годин

Ірина Дубровська 11, Лютий 2021, 20:22 89

У Танзанії щонайменше 15 людей померли і більше 50 потрапили в лікарню через зараження невідомою інфекцією.

Про це повідомило турецьке державне агентство “Анадолу” з посиланням на представника міністерства охорони здоров’я Танзанії, передає Думка.

У лікарні потрапило понад 50 хворих у місті Мбея на південному заході країни. У них фіксують запаморочення, нудоту і блювання з домішками крові.

Попередні дослідження засвідчують, що більшість пацієнтів – чоловіки, які раніше мали виразку шлунка або захворювання печінки. Глава МОЗ Танзанії Дорот Гваджіма повідомив, що в регіон вирушила група експертів.

“Ця хвороба поки не широко поширена, спалах стався тільки в одному адміністративному окрузі, де людей рвало кров’ю і вони вмирали, якщо пізно потрапляли в лікарню», — розповів головний лікар округу Чунья області Мбея Феліста Кісанду.

Глава Управління охорони здоров’я округу Чуньян Феліста Кісанду повідомив журналістам про госпіталізацію десятків людей. За його словами, скарги у всіх схожі. Кісанду зазначив, що причину виникнення захворювання поки не виявлено.

Africa Feeds розповіла, що схожі симптоми фіксували в місцевих жителів ще 2018 року. За даними видання, люди вмирають протягом кількох годин після блювання кров’ю.

Наразі місцеві органи охорони здоров’я перевіряють місцеву воду на можливе забруднення ртуттю.