Вночі у Польщі знайшли дитину, яка гуляла вулицею в одних лише підгузниках

consaidin 18, Квітень 2021, 13:57 301
Вночі у Польщі знайшли дитину, яка гуляла вулицею в одних лише підгузниках

У Польщі дитина бродила по вулиці в підгузниках опівночі.

Чотирирічну дитину помітив водій вантажівки. Маленький хлопчик опівночі бродив по одному з перехресть міста.

Поліція отримала повідомлення в четвер, близько опівночі. Водій вантажівки, що проїжджав через Скерневице (Лодзьке воєводство), розповів диспетчеру, що він зупинився поруч із маленькою дитиною, яка сама ходила містом. Хлопчик був босий, на ньому була лише пелюшка та футболка.

Поліцейські відвели дитину до машини і накрили її, щоб захистити від застуди. Хлопчик був спокійний, але не знав, як його звуть і де він живе. Правоохоронці викликали швидку і доставили його до лікарні, де оглянули. З’ясувалося, що госпіталізації не потрібна.

Приблизно через десяток хвилин до лікарні підійшли дві жінки. «Вони сказали, що шукали дитину, яка вийшла з квартири. Як виявилось, це були мати та сестра маленького втікача. Батьки були тверезі,» — каже Магдалена Студнярек з поліції Скерневице.

Мати пояснила, що хлопчик вийшов з дому сам і пройшов кілька сотень метрів, перш ніж рідні це зрозуміли.

Поліцією розпочато провадження для з’ясування обставин події. Перевірте, чи повинен хтось зіткнутися з кримінальними наслідками. На щастя, завдяки правильним діям водія вантажівки, прогулянка малюка не закінчилася трагедією.

Читати також: Новий закон зобов’яже українців доглядати за батьками, навіть якщо вони того не хочуть

Джерело