Політолог пояснив, чому Зеленському слід відмовитися від зустрічі з Трампом

ДУМКА 3, Листопад 2019, 13:28 130
Політолог пояснив, чому Зеленському слід відмовитися від зустрічі з Трампом

Президенту України Володимиру Зеленському слід утриматися від поїздки в Білий дім на зустріч зі своїм американським колегою Дональдом Трампам.

Таку думку у себе в блозі висловив політолог Олег Пономарь.

Він зазначив, що відмова Зеленського поїхати на зустріч з Трампом буде мати менш негативні наслідки у довгостроковій перспективі, оскільки американський президент і без того погано ставитися до України.

“Трамп знаходиться під процедурою імпічменту і ця історія тільки буде набирати силу і міць, як Ніагарський водоспад з кожним місяцем до самих виборів через рік.

Трампу потрібно це гасити і він уже згоден, що він залишився без “компромату” на Байдена, але тепер йому треба показати, що він – друг України і не мав ніяких поганих намірів по відношенню до України. Тобто, людина, яка ненавидить все життя Україну всіма фібрами душі, повинна розіграти виставу і ви потрібні йому як партнер для танго. Критичний партнер, єдиний.
Хорошого виходу тут немає. Обидва рішення несуть витрати, тобто – погані.

Але, якщо ви оперуєте не миттєвими інтересами як директор ЖЕКу, а міркуєте як фундаментальний політик (Меркель, де Голль, Тетчер і тд), то ви б дивилися на багато років вперед. І тоді ви б вирішили, що НЕ їхати несе набагато менше втрат, ніж їхати.

Так як вже ясно, що Трамп увійде в історію як четвертий президент, підданий імпічменту (вважаємо і Ніксона). Як найгірший президент в історії США, її сором і ганьба. І ви хочете, щоб в історії назавжди залишилося, як президент України на останньому році Трампа приїхав у США брати участь у цьому дешевому водевілі? Ні. Що ви втрачаєте, якщо не їдете?

Так, він образиться. Але він і так ненавидить Україну і він і так не допомагав би їй, якби не Конгрес. Він і так під мікроскопом щодо всіх українських питань. Тому моя порада – не їхати. Не буде він президентом ще 4 роки-мега прекрасно! Цей не приїзд-в активі. Буде він ще 4 роки – гірше Україні, ніж зараз, все одно не буде”, – зазначив Павлюк.