Стало відомо чи проголосують “слуги народу” за призначення Саакашвілі

Ірина Дубровська 24, Квітень 2020, 15:32 90
Стало відомо чи проголосують “слуги народу” за призначення Саакашвілі

Половина нардепів фракції “Слуга народу” не проголосують за призначення Саакашвілі. Про це розповіла нардепка цієї фракції Олена Мошенець.

Єдиної позиції щодо голосування за кандидатуру Міхеїла Саакашвілі на пост віцепрем’єра у франкції “Слуга народу” немає. Це непрямо підтвердила народна депутатка від СН Олена Мошенець.

Депутатка заявила в ефірі телеканалу “Україна 24”, що майже дві години фракція спілкувалася з Міхеїлом Саакашвілі, була гаряча дискусія. Однак зараз не можна прогнозувати, якими будуть результати голосування в Раді щодо Саакашвілі. За словами Мошенець, у багатьох у фракції був досвід роботи і спілкування з Саакашвілі, тому єдності щодо його кандидатури немає, приблизно 5050 розподілилися голоси за і проти. Депутатка повідомила, що призначення Саакашвілі залежить від підсумків консультацій з фракціями Верховної Ради.

Раніше голова фракції “Слуга народу” Давид Арахамія розповів, чому СН розглядає на пост віцепрем’єра колишнього президента Грузії і голову Одеської обласної державної адміністрації Міхеїла Саакашвілі. Раніше повідомлялось, що Міхеїл Саакашвілі може спровокувати натягнутість у відносинах між Києвом і Тбілісі.