Заяви Саакашвілі ускладнюють відносини між Україною і Грузією,- посол

Ірина Дубровська 9, Лютий 2021, 22:18 64
Заяви Саакашвілі ускладнюють відносини між Україною і Грузією,- посол

Водночас, посол України в Грузії Ігор Долгов заявив, що висловлювання екс-президента Грузії Міхеїла Саакашвілі ускладнюють двосторонні відносини.

Про це інформує Interpress, передає Думка.

«На жаль, заклики колишнього президента Грузії не допомагають нам розвивати атмосферу довіри між нашими країнами і розвивати двосторонні відносини і стратегічне партнерство», — сказав він.

Долгов додав, що як окрема особистість, Саакашвілі має право висловлювати свою позицію.

“Однак зараз ситуація з парламентом (в Грузії після виборів-ред .) більш-менш стабілізувалася і в центрі уваги є інші, більш важливі питання», — сказав він.

Дипломат висловив сподівання, що» Особлива думка окремої особи ” не зашкодить дружбі між Україною та Грузією.

Нагадаємо, Колишній президент Грузії Михеїл Саакашвілі звинуватив посла України в Грузії Ігоря Долгова у переслідуванні антиукраїнських інтересів, назвавши його хабарником і корумпованим чиновником.

“Посол України в Грузії, пан Долгов, якого чотири роки тому призначив Порошенко з єдиною метою боротися проти мене, уцілів при Зеленському і продовжує шкодити іміджу України в Грузії та на всьому пострадянському просторі”, – заявив Саакашвілі.

“Цей той самий Долгов, який в унісон з командою Порошенка проводив роботу, щоб українські народні депутати не поїхали як спостерігачі на вибори в Грузії в жовтні минулого року”, – додав він.

Як заявив Саакашвілі, у вівторок Долгов “з гнівною риторикою накинувся” на нього за те, що він “бореться за свободу грузинського народу і це, виявляється, шкодить українсько-грузинським відносинам”.

Саакашвілі вважає, що Долгов глибоко корумпований і діє проти інтересів України.

Посол України в Грузії Ігор Долгов висловив сподівання, що “Особлива думка окремої особи ” не зашкодить дружбі між Україною та Грузією.

Раніше, голова парламенту Грузії заявив, що призначення колишнього президента Грузії Михайла Саакашвілі на посаду глави виконавчого комітету реформ при президенті Зеленському кидає тінь на двостороннє співробітництво.

Також, глава виконавчого комітету реформ при президенті Зеленському Саакашвілі, зробив скандальну заяву, що української держави не існує.